Profesjonalny sprzęt fotografa

Wielu osobom zdaje się, iż fotografia ślubna to nic ciężkiego – wystarczy wziąć właściwą cyfrówkę, wyszukać zlecenie i już można zarabiać kilkaset złotych za jedno popołudnie. Nic jednak bardziej mylnego! Jak w każdej branży fotograficznej pożądane są prawidłowe odruchy związane nie tylko z wyborem ustawień sprzętu, czy zawodowym sprzętem, natomiast też związane z umiejętnością znalezienia się w odpowiednim miejscu o trafnym czasie, a w następstwie tego umiejętności fotografowania najistotniejszych momentów. W przypadku fotografii ślubnej nie ma miejsca na powtórki podejść!

Ogłoszenia

Bardzo często na słupach ogłoszeniowych można odszukać przyklejone kartki z treścią „fotograf ślubny Kraków”, „fotografia ślubna Kraków”, „fotografia ślubna Warszawa”, czy co więcej „tani fotograf ślubny”. Warto sprawdzić dokładnie obwieszczenia, skoro ślub jest bardzo doniosłym dniem dla większości osób – czy warto niszczyć sobie jego atmosferę i późniejsze pamiątki tym, iż chcieliśmy zaoszczędzić na usługach zawodowego fotografika ślubnego sto złotych?

Jak wiele to kosztuje?

Koszt usług kompetentnego fotografika ślubnego to w zależności od naszych oczekiwań i jego poziomu koszt od około kilkuset złotych. Wszyściuśko zależy również od tego, jak długo fotograf ma spędzić z nami czas – czy ma być obecny wyłącznie w trakcie samej ceremonii ślubnej, czy także na przestrzeni kompletnego wesela i poprawin.